o kosmetykach Mash

Receptury

Nasze receptury to efekt wiedzy technologów, doświadczenia kosmetologów i potrzeb nas – zwykłych kobiet. 

Dzięki tej trójstronnej kooperacji powstały delikatne, ale skuteczne produkty, których głównym celem jest pielęgnacja Twojego ciała z uwzględnieniem świetnych właściwości każdego z surowców. 

Połączyliśmy dobroczynne oleje, masła i witaminy, aby nasze produkty były nie tylko skuteczne i dobre dla Twojej skóry, ale dawały Ci też mnóstwo przyjemności podczas ich stosowania.

mash_opakowania

Opakowania

Nasze opakowania są przezroczyste. Klient ma sto procent pewności, co kupuje. Produkty pakujemy w szkło, mimo iż jeden słoiczek to koszt wielokrotnie wyższy niż opcji plastikowej.

Ten wybór był jednak dla nas oczywisty –wychodzimy z założenia, że wybieranie rozwiązań, które pomagają nam dbać o środowisko, to podstawowy obowiązek każdej współczesnej marki. 

Zdenkowane produkty w bardzo łatwy sposób poddają się recyclingowi – co więcej – nasze słoiczki mogą z powodzeniem dostać drugie życie w postaci pojemniczka na przyprawy, drobiazgi lub doniczki na zioła.

Podobnie rzecz ma się z pakowaniem naszych paczek. Jeżeli chodzi o sprzedaż dla klientów indywidualnych – zupełnie wyeliminowaliśmy plastik. 

W sprzedaży hurtowej korzystamy z folii, którą otrzymujemy w innych paczkach. Sami nigdy nie zamawiamy jej na własny użytek.

To małe, proste kroki, które wykonywane regularnie przez nas wszystkich przyczynią się do zwiększenia świadomości w dbaniu o nasz wspólny dom, jakim jest ziemia.

Składniki

Kliknij tutaj aby przejść do opisu poszczególnych składników jakie znajdziesz w naszych kosmetykach.